Naším cílem je poskytovat


nadstandardně kvalitní výuku


jazyků za standardní cenu

Jsme na Facebooku:

Aktuality

 

Vážení klienti, již nyní se můžete přihlásit do kurzů v novém školním roce
2016/17 - telefonicky nebo e-mailem.

 

Bližší informace:

E-mail: kurzy@jazykovkatrinec.cz nebo na tel. č. 775 555 885.

Proč se učit s námi

 

Protože naše kurzy přinášejí výsledky. Každý student je pro nás výjimečný a poskytneme mu takový osobní přístup, který si zaslouží.

více zde

Jazykovka Třinec

Horní 854
739 61 Třinec

tel.: +420 558 988 278

kurzy@jazykovkatrinec.cz

Jazykové kurzy pro děti 3-5 let

Děti se v tomto věku učí jazyky velice lehce a hravě, proto je dobré toho využít a poskytnout jim možnost učit se další jazyk. Angličtina je velice dobrá volba; kromě toho, že se tímto jazykem Vaše dítě domluví téměř na celém světě, je i systém výuky angličtiny jako cizího jazyka velice propracovaný.

Moderní učebnice nabízejí vynikající sadu podkladů, CD a DVD nosičů, které zajišťují, že je daná lekce vyučována kdekoliv na světě stejným způsobem, metodický systém vede lektora i dítě a garantuje ucelenost a návaznost výuky anglického jazyka. Zároveň dítěti nabízí s rostoucími znalostmi takové učebnice a materiály, které jsou přizpůsobené jeho věku a potřebám. Nemusíte tedy mít strach, že to, co se Vaše dítě naučí v 5 letech, se bude znovu učit úplně stejným způsobem o čtyři roky později.

Využíváme učebnice Cookies and Friends - tato sada zahrnuje učebnice i pomocné materiály pro práci doma, aby si děti mohly s rodiči procvičit, co se naučily. Veškeré učebnice pro děti jsou v ceně kurzu = žádné výdaje navíc.

Jen u nás: maximálně 6 dětí v 1 kurzu. Samozřejmostí je dělení kurzů podle věku a pokročilosti dítěte.

Více informací na www.busybees.cz