Naším cílem je poskytovat


nadstandardně kvalitní výuku


jazyků za standardní cenu

Jsme na Facebooku:

Aktuality

 

Vážení klienti, již nyní se můžete přihlásit do kurzů v novém školním roce
2016/17 - telefonicky nebo e-mailem.

 

Bližší informace:

E-mail: kurzy@jazykovkatrinec.cz nebo na tel. č. 775 555 885.

Proč se učit s námi

 

Protože naše kurzy přinášejí výsledky. Každý student je pro nás výjimečný a poskytneme mu takový osobní přístup, který si zaslouží.

více zde

Jazykovka Třinec

Horní 854
739 61 Třinec

tel.: +420 558 988 278

kurzy@jazykovkatrinec.cz

Proč se učit s námi:

Jsme malí – všechny naše klienty známe jménem, všichni jsou zařazeni do skupinky na základě osobního pohovoru a ne anonymního testu. Známe potřeby našich klientů - protože nám je sami řekli. Individuálně studenty přeřazujeme ze skupinky, pokud se vyvíjejí jiným směrem, než ostatní studenti.
Jsme upřímní – slibujeme pouze to, čeho lze dosáhnout. Naučit se jazyk je obtížné, ale možné. Jsme našim klientům oporou a ukazujeme jim pokrok, kterého dosáhli.
Jsme výhodní – snížili jsme cenu našich kurzů. Jednoduše si vypočítáte, o kolik času déle se bude věnovat náš lektor Vám - když je v našem kurzu pět studentů - než ve skupině s 10 studenty u konkurence. Právě tento čas věnovaný pouze Vám rozhoduje.
Budete mluvit – hlavní důraz klademe na schopnost domluvit se. Ve všech kurzech se snažíme o to, aby naši studenti byli samostatní v základních situacích – učíme se především praktické dovednosti.
Pomůžeme Vám s výběrem knih z naší knihovny - máme velké množství zjednodušených knih ve všech vyučovaných jazycích. Lektor Vám vybere tu úroveň, která je pro Vás vhodná. Všechny knihy obsahují audionahrávku na CD – pokud ji budete poslouchat třeba v autě, rychleji získáte správný přízvuk a výslovnost.
Učíme pouze malé skupiny – nepořádáme davové kurzy.
Naši lektoři jazyk opravdu umějí - všichni lektoři pobývali v cizí zemi několik let, znají tak jazyk nejen z učebnic, ale zažili jej na vlastní kůži.